O nas

O nas


Jesteśmy producentami podnośników hydraulicznych, hydro-pneumatycznych, pras hydraulicznych oraz produktów, które uzupełniają ten dział przemysłu w Polsce i zagranicą.


Początki naszej firmy sięgają 2000 roku. Od tego czasu ulegała przemianom jakie dyktował rynek. Zawsze byliśmy i jesteśmy producentem naszych wyrobów od zamówienia aż po produkt finalny. Jest to ważny element naszej pracy, który stawia na pierwszym miejscu jakość i klienta, współpracę z nimi na obszarze użytkowania i serwisowania.


Obecnie jesteśmy producentami podnośników hydraulicznych, hydro-pneumatycznych, prasa hydraulicznych oraz produktów uzupełniających.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić kompleksową obsługę serwisową w czasie dogodnym dla klienta.


Zapraszamy do współpracy.


 

Serwis


Wiele firm pośredniczących w sprzedaży podnośników i pras prowadzi minimalny zakres tej usługi. My staramy się iść z pomocą tak szybko jak jest to możliwe, to staje się ogromnym ułatwieniem dla klienta jak i dla nas a jest możliwe ze względu na fakt tworzenia produktu od samego początku do końca.


Wykonujemy również naprawy i serwis wózków widłowych, regeneracja układów hydraulicznych, przeglądy, konserwacja, wyliczanie resursu.


 

Usługi dodatkowe


Nasi stali odbiorcy mogą odnowić produkt, który uległ zabrudzeniu, otarciu poprzez eksploatację, dzięki poddaniu procesowi malowania i regeneracji zużytych elementów i wymiany na nowe. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Galeria

Lokalizacja

ul. Zwycięzców 12, Skarżysko-Kamienna

Telefon

tel. 41 253 89 04, mob. 500 158 617

E-mail

kontakt@elevador.pl